Konkursy Mój Miś - podsumowanie konkursu

Mój Miś - podsumowanie konkursu

15 grudnia odbyła się podsumowanie konkursu plastycznego „Mój Miś”. Była to już VIII edycja.
Wpłynęły 144  prace, z czego 16 prac wykonano grupowo i  128 indywidualnie. Komisja przyznała następujące miejsca:

 

Prace 3 i 4 – latków

I miejsce: Aleksandra Kobel, lat 4 z Samorządowego Przedszkola nr 2, opiekun Małgorzata Ciepłowska
II miejsce: Dominik Baryła, lat 4 z Samorządowego Przedszkola nr 1, opiekun Anna Piętak
III miejsce: Tymoteusz Pelc, lat 3 Żłobek Przedszkole Integracyjne „Bambini”, opiekun Eliza Rymarz
III miejsce: Klaudia Kozakiewicz, lat 4 z Samorządowego Przedszkola nr 1, opiekun Anna Piętak

Wyróżnienia

Franciszek Zarzycki, lat 4 z Samorządowego Przedszkola nr 2, opiekun Renata Piętak
Julia Kaproń, lat 3 – z Samorządowego Przedszkola nr 3, opiekun Bożena Lembryk

Prace 5 i 6 – latków

I miejsce: Alicja Kaczor, lat 5 z Samorządowego Przedszkola nr 2, opiekun Agnieszka Harasiuk - Bździuch
II miejsce: Hanna Okoń, lat 6 z Samorządowego Przedszkola nr 3, opiekun
III miejsce: Lena Stec, lat 5 - z Samorządowego Przedszkola nr 1, opiekun Bożena Kapka
III miejsce: Wiktoria Lewkowicz, lat 6 z Akademia Przedszkolaka Kraina Elfów, opiekun Dorota Obszyńska
    
Wyróżnienia

Lena Ogonowska, lat 5 z Żłobek Przedszkole Integracyjne „Bambini”, opiekun
Roksana Bździuch, lat 6 z  Samorządowego Przedszkola nr 2, opiekun Marta Smyl
Prace przestrzenne:
I miejsce: Karol Blacha, lat 4 z Samorządowego Przedszkola nr 1, opiekun Renata Siemińska
II miejsce: Hanna Piętal, lat 3 z Domku Przedszkolaka, opiekun Magdalena Kuryło, Monika Banaszek
III miejsce: Daria Duda, lat 6 z Domku Przedszkolaka, opiekun Ewa Ćwikła

W kategorii prac grupowych:

I miejsce: Grupa II z Samorządowego Przedszkola nr 3, opiekun Maria Obszańska
II miejsce: Grupa I z Samorządowego Przedszkola nr 1, opiekun Agnieszka Piętak
III miejsce: Grupa „Misiaczki” z Domku Przedszkolaka, opiekun Anna Myszak
III miejsce: Grupa VII z Samorządowego Przedszkola nr 3, opiekun Marzena Sprysak
    

Wyróżnienia:

Grupa „Krasnale” z Domku Przedszkolaka, opiekun Ewa Ćwikła
„Arka Noego” z Katolickiego Przedszkola, opiekun Joanna Kiepura

    Nagroda specjalna od Biblioteki:
Michał Jabłoński

 

 
Konkursy Mój Miś - podsumowanie konkursu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 07.30 - 15.30
Wtorek 07.30 - 18.00
Środa 07.30 - 18.00
Czwartek 07.30 - 18.00
Piątek 07.30 - 18.00
Sobota 08.00 - 14.00

Adaptacja i doposażenie pomieszczeń Filii Bibliotecznej Nr 1 dla Dzieci
i Młodzieży w Biłgoraju

 


KATALOG ON-LINE

BIP

Czytam sobie w bibliotece

KULTURA DOSTĘPNA

INTERNET BEZPRZEWODOWY

 Biblioteka posiada

dostęp do internetu

bezprzewodowego 

LARIX

MKiDN