Wystawa "Przyroda ... i woda" - Filia nr 3

W Filii nr 3 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju można oglądać wystawę prac plastycznych wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Są to prace na temat "Przyroda...Woda". Autorami prac są młodsze dzieci i młodzież z Tęczowej Malarni działającej w MDK pod opieką artystyczną Pani Anny Świcy. Jest to kolejna wystawa udostępniona Filii nr 3 przez MDK w Biłgoraju, dzięki uprzejmości Pani Anny.

Dziękujemy za niezwykłe prace, które dostarczają niezwykłych wrażeń i kolejny raz pokazują wielki talent plastyczny młodych artystów i ogromną wrażliwość i pasję ich opiekunki artystycznej Pani Anny Świcy.